ویزای شینگن

برای ثبت ویزای شینگن می توانید تقاضای خود را به صورت آنلاین ثبت کنید بعد از بررسی کارشناسان فراتر از زمین با شما تماس میگیرند و راهنمایی های لازم را انجام می دهند.

کشور

نوع ویزا

قیمت

اقامت(روز)

اعتبار(روز)

جزئیات

شینگن
توریستی
690 یورو
15
طبق تاریخ پرواز
شینگن
توریستی ( VIP )
750 یورو
10~15روز
طبق تاریخ پرواز
شینگن
تجاری
490 یورو
طبق درخواست دعوتنامه
طبق تاریخ پرواز
شینگن
توریستی ( VIP )
790 یورو
07الی14
طبق تاریخ پرواز

سوالات متداول

ویزای شینگن چیست ؟

ویزای شینگن یک ویزای  کوتاه مدت می باشد که به امکان سفر به کشورهای عضو اتحادیه اروپا شامل : جهوری چک، دانمارک، استونی ، فنلاند، فرانسه، المان، یونان،  رومانی، ایسلند، ایتالیا، لیتوانی، لیختن اشتاین، لوکزامبورگ، لتونی، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلوواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد و سوییس را می دهد.

مهم ترین دلایل رد شدن ویزای شینگن از نظر اداره مهاجرت به شرح زیر می باشد :

1 – سوء پیشینه متقاضی

2 – مستندات غلط برای سفر

3 – عدم داشتن دلایل کافی برای سفر به اروپا

4 – پاسپورت اسیب دیده یا خراب (به صورت پاره شده یا …)

5 – پاسپورت نامعتبر

6 – عدم تایید سفرنامه

7 – دعوت نامه نا معتبر

8 – عدم استطاعت مالی

9 – گواهی عدم پذیرش تولد یا ازدواج

10 – بیمه مسافرتی نامعتبر

11 – عدم ارائه مدارک اقامت

12 – شرایط نامناسب اقامت

آیا امکان ثبت ویزای شینگن توریستی به صورت آنلاین وجود دارد؟

بله. شما می توانید در خواست ویزای شینگن توریستی خود را به صورت آنلاین در سایت فراتر از زمین ثبت نمایید. سپس کارشناسان ما برای ثبت و صدور ویزای شینگن توریستی شما اقدام خواهند کرد.

اخذ و صدور ویزای شینگن یونان

ویزای شینگن مخصوص کشور خاصی نیست. به این معنا که ویزای آلمان ، ویزای ایتالیا و یا ویزای فرانسه وجود ندارد. شما با اخذ ویزای شینگن امکان سفر به تمام کشور های عضو منطقه شینگن را خواهید داشت.

مدارک ویزای شینگن

مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن شامل : شناسنامه ، کارت ملی ، گذرنامه ، سه قطعه عکس رنگی ، سند ملک مدارک مربوط به شغل و مدارک مربوط به منابع مالی ، پرینت حساب بانکی ، مدارک مربوط به بیمه تامین اجتماعی ، سند ملکی به نام شخصی که تقاضای ورود به منطقه شینگن را دارد. توضیحات تکمیلی بعد از ثبت نام توسط کارشناس آژانس داده خواهد شد

اخذ ویزای شینگن توریستی

ویزای شینگن توریستی دارای مدت اعتبار بین 10 تا 15 روز می باشد. ویزای شینگن دارای 4 نوع است که اکثر ایرانیان نوع C را درخواست می کنند. شایان ذکر است ویزای نوع A امکان خروج از فرودگاه را ندارد.