ویزای دانشجویی کانادا

ویزای دانشجویی کانادا برای افرادی که میخواهند تحصیلات خود را در خارج از کشور ادامه دهند بسیار مناسب میباشد . کانادا یکی از کشور هایی است که در زمینه آموزش دارای مراکز آموزشی بسیار خوبی میباشد از این رو بسیاری از افراد به دنبال این هستند که ویزای دانشجویی کانادا را بدست آورند . شاید برای شما نیز سولاتی در زمینه ویزای دانشجویی کانادا وجود داشته باشد برای پاسخ به این سوالات در ادامه با ما همراه باشید .

 

ویزای دانشجویی کانادا

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویزای تضمینی کانادا بر روی لینک سبز رنگ کلیک نمایید .

ویزای دانشجویی کانادا

ویزای دانشجویی کانادا طرفداران بسیاری دارد . از چند سال گذشته موسسات آموزشی و دانشگاه‌ ها در کانادا به فعالیت‌ های تبلیغاتی شدیدی برای ایجاد آگاهی در میان دانشجویان بین‌المللی پرداخته‌اند و آن‌ ها را به دنبال مطالعات بیشتر در کانادا جذب می‌کنند. مسولیت بازار و ارتقای کانادا به عنوان یک مقصد مطالعاتی و ارایه‌ دهنده خدمات آموزش عالی وابسته به شبکه مرکزی انتخابات (مرکز آموزش کانادا) است که یک شرکت غیر انتفاعی است

.اصولاً دو دلیل وجود دارد که به نفع کانادا به عنوان مقصد مورد مطالعه ارجحیت دارد:استانداردهای آموزش عالی و دانشگاه‌های مشهور که با دانشگاه‌های ایالات‌متحده رقابت می‌کنند.با این حال هزینه‌های تحصیل نسبتاً کم میباشد به همین دلیل است که ویزای دانشجویی کانادا بسیار اهمیت دارد .

نکات دریافت ویزای دانشجویی کانادا

در صورتی که شما وسوسه شوید که تحصیلات عالی خود را از هر یک از دستورالعمل‌های مشهور کانادا که در زیر آمده‌است دنبال کنید و میخواهید ویزای دانشجویی کانادا را بدست آورید چند مورد است که باید در نظر بگیرید  به خصوص اگر شما به دنبال تحصیلات خود در کانادا هستید و شغل پردرآمد در نظر دارید .دانشجویان بین‌المللی ممکن است مجبور به پرداخت شهریه بیشتر نسبت به دانشجویان کانادایی باشند. به دانش آموزان بین‌ المللی اجازه نمی‌دهند که هر هفته حداقل چند ساعت کار کنند. بنابراین باید مطمئن شوید که می‌توانید تحصیلات و هزینه زندگی در کانادا را تامین کنید حتی زمانی که کار نمی‌کنید سپس اقدام به دریافت ویزای دانشجویی کانادا کنید .

تحقیق در مورد دانشگاه های کانادا

دانش آموزان باید اطلاعات عمیقی درباره دانشگاه یا نهاد کانادایی داشته باشند که قصد دارند در آن ثبت‌نام کنند. بروشورهای تاثیرگذار ، وب سایت‌ ها و یا ارائه‌های سمعی و بصری نباید بر ذهن شما تاثیر بگذارند. توصیه مشاور مهاجرت بهترین راه برای انتخاب دانشگاه درست و رفتن به تکمیل موفقیت‌آمیز روند مهاجرت برای کانادا است.این ایده خوبی است که از دانشجویان فارغ‌التحصیل دانشگاه درخواست کنید و مطالب درسی را تهیه کنید. صحبت با دانشجویان سابق دانشگاه موضوعی مهم است که تصویر درستی از کیفیت آموزش ارائه می‌دهد.

 

ویزای دانشجویی کانادا

 

تماس با مشاورین مهاجرت

با متخصص مهاجرت و ویزای دانشجویی کانادا تماس بگیرید و به شما خواهند گفت که دانشجویانی که بیش از ۳ ماه در کانادا تحصیل کرده‌اند ممکن است یک درخواست برای اجازه کار برای پیوستن به یک شغل را پس از اینکه یک دوره به دست آورده‌اند تمدید کنند. این نوع مجوز کار ” آموزش عملی ” نامیده می‌شود گرچه گاهی اوقات برای دانش آموزان بین‌المللی مشکل است که شغل مناسبی داشته باشند زیرا دانش آموزان محلی توسط بسیاری از کارفرمایان ترجیح داده می‌شوند.حفظ این چیزها به شما کمک می‌کند که خود را برای انتقال آرام به زندگی دانشجویی کانادا آماده کنید.

اگر شما برنامه‌های بلند مدت اقامت در کانادا دارید ممکن است به والدین خود توصیه کنید که درخواست ویزای اقامت دائم را بدهند.با اینکه ممکن است درخواست مهاجرت کانادا را داشته باشید اما توصیه می‌شود که به دنبال راهنمایی یک مشاور مهاجرت باتجربه برای انتقال آسان به کانادا با اجتناب از اشتباهات گران‌ قیمت باشید که ممکن است حتی برای شما هزینه داشته باشد.

اقتصاد کشور کانادا

کانادا موقعیت مناسبی برای یک ملت تجاری برنده دارد که یکی از اعضای گروه  ۸ از کشورهای پیشرو در زمینه تجارت است. این کشور از استانداردهای پایه‌ای زندگی، زیرساخت عمومی برجسته و سیستم‌های روشنگر در سطح جهانی برای جامعه خود استفاده می‌کند. کانادا به عنوان بهترین کشور برای مدت هشت سال از ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۹ توسط سازمان ملل شناخته شد.کشور دارای سیستم پزشکی تحت حمایت مالی عمومی شناخته‌شده به عنوان مراقبت‌های پزشکی است. کانادا سابقه جهانی strapping در برابر بیرعدالتی اجتماعی دارد. تمدن چند فرهنگی به اصالت و نسب خود مدیون یک رکورد غنی از مهاجرت است. مهاجران به این قلمرو توجه می‌کنند چون به شما ثبات، ثروت، آزادی و رشد می‌دهد.

اهمیت ویزای دانشجویی کانادا

کانادا یکی از کشورهای ارجح برای مهاجرت در میان کشورهای بین‌المللی است که دارای ساختار اقتصادی – اجتماعی پایدار ، آموزش عالی و استانداردهای زندگی ، انتخاب‌های سودمند شغلی و  قوانین مهاجرت دقیق می‌باشد.مدرک دانشگاهی کانادایی معادل مدرک دانشگاه آمریکایی است. کانادا یک جامعه چندفرهنگی با یک پنجم جمعیت خارجی خود دارد. جامعه چند فرهنگی مواجهه بین‌المللی زیادی را برای توسعه فردی و حرفه‌ای فراهم می‌کند. مهاجرت کانادا و اداره شهروندی به دانشجویان بین‌المللی ویزا می‌دهند.

افرادی که بیش از شش ماه را انتخاب می‌کنند می‌توانند برای ویزای دانشجویی کانادا را درخواست دهند. جالب‌ترین ویژگی این نوع ویزا  آزادی کار در محوطه دانشگاه است. در صورت نیاز مدت ویزای دانشجویی قابل تمدید است. کار پردیس برای دانش آموزان تمام‌ وقت در برخی از استان‌ های تعیین‌ شده در دسترس است. در صورت مطالعه در استان‌های تعریف‌شده فرد باید برای مجوز کار درخواست دهد.

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  ویزای تضمینی آلمان

ویزای دانشجویی کانادا

 

ویزای دانشجویی کانادا و بازار کار آن

شما به عنوان یک دانشجو دارای ویزای دانشجویی کانادا تحت برنامه SPP از گزینه‌های شغلی مطالعه پستی لذت می‌برید. این بدان معناست که پس از فارغ‌ التحصیلی با یک صلاحیت شناخته‌ شده از موسسات معتبر SPP در کانادا می‌توانید به راحتی به یک مجوز کار دست یابید. برنامه اجازه کار با الزامات تعریف‌ شده مطابقت دارد و شما باید آن‌ها را راضی کنید تا واجد شرایط کار در کشور شوید.به طور کلی، دانشجویانی که دوره‌های درسی را برای مدت دو سال برگزار می‌کنند و صلاحیت بیشتری دریافت می‌کنند، مجوز کار مطالعاتی را دریافت می‌کنند که می‌تواند به مدت سه سال در کانادا باشد. این امر مطابق با مقررات حاکم بر کار در کشور است. به مدت زمانی که یک سال کم‌تر است، دانشجویان واجد شرایط یک مجوز کار هستند که برابر طول مدت مطالعه است.

مزایای ویزای دانشجویی کانادا

اگر شما با ویزای دانشجویی کانادا ، به کانادا بیایید اغلب برای تبدیل شدن به مقیم دائم آسان‌تر است. این به این دلیل است که شما تجربه قبلی در کشور را دارید، به احتمال زیاد یکی از زبان‌های رسمی را می‌شناسید و شما در دراز مدت استخدام می‌شوید. معیارهای اصلی پذیرش این است که شما یا بیش از دو سال تجربه کار تمام‌ وقت یا دیپلم متوسطه را با یک سال تجربه کاری داشته باشید. گفته می‌شود شما باید در کانادا نیز زمانی که درخواست می‌دهید در کانادا زندگی کنید. اینکه شما پذیرفته شده‌اید یا نه براساس تجربه کاری شما و دانش شما از زبان فرانسه و انگلیسی خواهد بود.

میزان مهاجران به کانادا

گزارش چشم‌انداز مهاجرت بین‌المللی برای 2019 به تازگی توسط سازمان هم‌کاری اقتصادی و توسعه (OECD) منتشر شده‌ است. این گزارش معتبر شامل گزارش‌ها فرعی در ۳۴ کشور است که بخشی از OECD متشکل از کانادا هستند. طبق این گزارش کانادا با تمام وجود بیش از سایر کشورها که عضو OECD هستند از صمیم قلب پذیرای مهاجران بیشتری است. این کشور جایگاه ششم را در کشورهای OECD در دست دارد. طبق آخرین گزارش تحقیق سالانه کانادا به طور متوسط ۷.۵ مهاجر را به ازای هر هزار نفر دریافت می‌کند. این رقم در واقع دو برابر نرخ کنونی ایالات‌ متحده است. این رقمی قابل‌توجه در دنیای صنعتی است. در سناریوی فعلی, بیشتر رشد جمعیت کانادا به مهاجرت کاهش‌ یافته است.

 

ویزای دانشجویی کانادا

ساکنین دائمی کانادا

هر ساله اجازه ورود به کانادا بعنوان ساکنان دائمی داده می‌شود. آن‌ها یک فرآیند تقاضانامه را تکمیل می‌کنند که فرصتی را برای زندگی جدیدی در کانادا فراهم می‌کند. زمانی که برای ورود به کانادا به عنوان یک مقیم دائم تصویب شد, یک فرد کارت اقامت دائم (به صورت مهاجر به زمین) دریافت می‌کند و تقریباً از حقوق مشابهی به عنوان شهروندان کانادا (به استثنای امتیازات رای‌دهی و اقامت‌های نامحدود در هنگام سفر خارج از کانادا) برخوردار است. فرآیند اخذ اقامت دائم در کانادا پیچیده و خسته‌کننده است. همچنین در حالت تغییر مداوم ناشی از ابتکارات سیاست خارجی مختلف و اصلاحات در مقررات می‌باشد.

ویزاهای سرمایه گذاری تحصیلی

ویزا های سرمایه‌گذار فقط برای سرمایه گذاران نیستند. اگر یک فارغ‌ التحصیل خارجی در یک شرکت متعلق به سهامداران از کشور خود یا در شرکتی که محصولات را از وطن خود صادر می‌کند شغلی پیدا کند ممکن است واجد شرایط  ویزای الکترونیکی باشد.زمانی که یک دانشجوی خارجی یک ویزای دانشجویی کانادا را دریافت می‌کند و شروع به تحصیل در کانادا می‌کند کارفرمای آن‌ ها می‌تواند از آن‌ ها برای اقامت دائم حمایت کند.

این یک فرآیند طولانی و دشوار میباشد اما ممکن است قبل از شروع استخدام در یک شرکت در کانادا ارزش پرسیدن داشته باشد. همچنین اگر دانشجویان خارجی به مدرسه بروند و تحقیقات ، انتشارات ، یا اکتشافات به طور قابل‌ توجهی به رشته تحصیلی خود بیفزاید ممکن است قادر به درخواست اقامت دائم بدون کارفرما باشند. محققان ، دانشمندان و استادان مهم می‌توانند برای اقامت دائم در خودشان درخواست دهند.

آموزش عملی اختیاری و سابقه کار در کانادا

برنامه آموزش عملی اختیاری به دارندگان ویزای دانشجویی کانادا این امکان را میدهد که تا چند ماه پس از فارغ‌ التحصیلی در رشته تحصیلی خود کار کنند. فارغ التحصیلان باید روزهای کار خود را بعد از پایان برنامه تحصیلی خود انتخاب کنند. در برخی شرایط دانشجویان می‌توانند در طول سال تحصیلی خود را انتخاب کنند (در طول تعطیلات تابستانی و استراحت)  اما خدمات مهاجرت این زمان را برای انتخاب ماه‌ های پیش از فارغ‌ التحصیلی در دسترس انتخاب می‌کنند. زمانی که انتخاب پایان می‌یابد فارغ التحصیلان می‌توانند به دانشگاه برگردند و یک ویزای دیگر سوئیچ کنند و یا ظرف شصت روز پس از انقضا خاک کانادا را ترک کنند.

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  ویزای تضمینی کانادا

ویزای دانشجویی کانادا

 

علت مهاجرت زیاد به کانادا چیست ؟

با توجه به اختلاف زیاد بین درآمد ها و استاندارد های زندگی بین کشورهای توسعه‌ یافته و

در حال توسعه ، مردم کشورهای کم‌تر توسعه‌یافته اکنون به

سوی غرب مهاجرت میکنند و به دنبال فرصت‌ های بهتر و زندگی بهتر هستند.

با این حال با توجه به اینکه ملت‌ های ثروتمندتر قادر به کنار امدن با تعدا زیاد

مهاجران نیستند این کشور ها گام‌ های لازم را برای محدود کردن

تعداد افرادی که به کشورشان مهاجرت می‌کنند برداشته اند. در موارد افراطی قوانین

مهاجرت و محدودیت‌های خاصی در مورد ” دلسرد کردن مردم از مهاجرت به یک کشور خاص ” بسیار سخت است.

از سوی دیگر برخی کشورها قوانین مهاجرت ” مسامحه ” دارند

که هدف از آن تشویق افراد بیشتر به مهاجرت به یک کشور است.

این معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که یک کشور کمبود نیروی کار خود را تجربه می‌کند.

در سال‌های اخیر نمونه‌ای از چنین کشوری ، کانادا است

که عمدتاً به دلیل کمبود مورد انتظار در نیروی کار در آینده نزدیک است.

سیاست های مهاجرتی کانادا چیست ؟

بخش اول سیاست های مهاجرت کانادا برای کسانی است که می‌خواهند

به طور موقت وارد کانادا شوند. قوانین این نوع سیاست‌ ها مربوط به توریست‌ها ،

دانشجویان و افرادی هستند که در کانادا زندگی می‌کنند آن‌هایی که قصد دارند در کانادا ازدواج کنند

و آن‌هایی که به دلایل انسان‌ دوستانه به کانادا پناه می‌برند.

بخش دوم سیاست برای کسانی است که می‌خواهند در کانادا بمانند.

 

قوانین این نوع سیاست برای کسانی که متخصصان هستند و یا کارگران ماهر هستند

که می‌خواهند در کانادا بر مبنای دائمی کار کنند برای آن‌هایی که

می‌خواهند در کانادا اقامت کنند و

برای کسانی که توسط یک اسپانسر یا یک حامی خانواده حمایت مالی می‌شوند کار کنند

. قوانین خاص هر نوع

سیاست به راحتی در دسترس هستند .

 

 

ویزای دانشجویی کانادا

 

 

هزینه ویزای دانشجویی کانادا

هزینه ویزای دانشجویی کانادا در سال های مختلف گوناگون است و

این به دلیل این است که سیاست های کانادا در  مقاطع زمانی مختلف متفاوت است .

کشور کانادا هر ساله پذیرای تعداد زیادی از مهاجران از سرتاسر دنیا میباشد

و همانطور که میدانید کشور کانادا بر اساس مهاجران تشکیل شده است و

80% از جمعیت آن را مهاجران تشکیل داده اند البته مهاجرانی که کمک به پیشرفت و رشد کانادا کرده اند .

قوانین مهاجراتی کانادا برای افرادی که

میخواهند در آن کار کنند و یا به تحصیل بپردازند بسیار آسان است .

شما برای ویزای دانشجویی کانادا میتوانید با کارشناسان ما در فراتر از زمین تماس

حاصل فرمایید و راهنمایی های آن را در این زمینه دریافت نمایید .

 

شرایط ویزای دانشجویی کانادابرای دریافت ویزای دانشجویی کانادا باید شرایط لازم را داشته باشید و اسناد خاصی را تهیه کنید. تحصیل در کانادا برای درخواست ویزای دانشجویی کانادا همراه با مدارک دیگر نیاز به پذیرش در دانشگاه کانادا دارد. در این بخش ، مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی کانادا را بررسی خواهیم کرد.مدارک لازم برای اخذ ویزای دانشجویی کانادا


نامه پذیرش نهایی دانشگاه
پاسپورت معتبر
عکس پاسپورت
اسناد هویت
نامه از بانک تمکان
مجوزها
بیمه سفر
در بعضی مناطق مانند معاینه پزشکی


برای پذیرش در دانشگاه های کانادا صلاحیت لازم است


برای تحصیل در دانشگاه اقدام کنید
پاسپورت معتبر
مدرک نهایی (برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد 12 ساله)
متن های سه سال آخر تحصیل
اسناد هویت
عکس پاسپورت
فیش واریز شهریه دانشگاه
گواهینامه زبان آیلتس (در صورت درخواست)

ویزای دانشجویی کانادا 2019 , مدارک لازم برای ویزای دانشجویی کانادا , ویزای دانشجویی کانادا تورنتو , نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا , مدت زمان صدور ویزای تحصیلی کانادا , میزان تمکن مالی برای ویزای تحصیلی کانادا , ویزای دانش آموزی کانادا , ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان ,

 

منبع :

https://bit.ly/3nZuBhn

 

چه نکاتی برای دریافت ویزای دانشجویی کانادا لازم میباشد ؟

در سایت قرار داده شده یا اینکه برای دریافت اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید

هزینه ویزای دانشجویی کانادا چقدر میباشد ؟

میتوانید برا کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید

مدت زمان صدور ویزای تحصیلی کانادا چقدر میباشد ؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *