ویزای تضمینی شینگن

ویزای تضمینی شینگن به شما این اطمینان را میدهد که میتوانید بدون اینکه رییسک کنید اقدام به دریافت آن نمایید و بتوانید از مزایای بسیار آن لذت ببرید . امروزه بسیاری از مردم به دنبال آن هستند که بتوانند بدون مشکل روادید و سفارت به کشور های دیگر مهاجرت کنند بهترین گزینه برای این افراد ویزای تضمینی شینگن است زیرا آن ها با گرفتن آن دیگر دغدغه ای برای سفر ندارند .

 

ویزای تضمینی شینگن

 

برای مطالعه بیشتر درباره ویزای تضمینی اروپا بر روی لینک سبز رنگ کلیک نمایید .

 

ویزای تضمینی شینگن

ویزای تضمینی شینگن به منطقه عاری از پاسپورت اشاره دارد که بیشتر کشورهای اروپایی را پوشش می‌دهد. این بزرگ‌ترین منطقه آزاد مسافرتی در جهان است.ویزای شینگن یک ویزای اقامت کوتاه‌مدت است که به فرد اجازه می‌دهد تا به هر یک از اعضای منطقه شنگن سفر کند, برای مقاصد گردشگری و یا مقاصد تجاری .ویزای شینگن رایج‌ ترین ویزای اروپا است. این کشور دارنده آن را قادر می‌سازد که آزادانه در داخل کشور سفر کند و از هر یک از کشورهای عضو شینگن منطقه شینگن را ترک کند. هیچ کنترل مرزی در منطقه شینگن وجود ندارد.

مدارک ویزای تضمینی شینگن

اسنادی که نیاز دارید هنگام ورود به منطقه شنگن به شرح زیر باشند:گذرنامه معتبر. که حداقل سه ماه پس از تاریخی که قصد ترک آن را دارید,ویزای شنگن. اگر شما تبعه کشوری هستید که نیاز به ویزا دارید.مقامات مرزی اتحادیه اروپا / شنگن همچنین ممکن است درخواست اطلاعات و اسناد دیگر مانند بودجه کافی, مدرک اقامتی, مدت اقامت شما, بلیت هواپیما سفری, بیمه مسافرتی, نامه دعوت, و غیره را بپرسند.لطفاً اطمینان حاصل کنید که وقتی وارد منطقه شنگن می‌شوید افسر مرزی به شما یک تمبر وارد می‌کند. بدون تمبر, می‌توانید جریمه یا بازداشت شوید. حال اگر شما در حال برنامه‌ریزی برای تحصیل کار یا زندگی در یکی از کشورهای عضو شنگن برای بیش از ۱۰ روز هستید, باید برای ویزای ملی این کشور اروپایی درخواست دهید و نه یک ویزای شینگن. بیش از ۳ میلیون نفر ویزای شنگن برای سفر به اروپا دارند.

مواردی که شامل ویزای شینگن میشوند

در صورت تمایل به بازدید از کشورهای اروپایی این منطقه به دلایل زیر نیاز به درخواست ویزای شنگن برای بازدید کوتاه‌مدت در اروپا دارید.

1- اهداف کسب‌وکار

2- دیدار دوستان و خانواده

3- گردشگری و تعطیلات

4- رویداده‌ای ورزشی

5- ترانزیت و حمل‌ و نقل برای دریانوردان

6- دیدار رسمی

7- دلایل پزشکی

8- مطالعه کوتاه‌مدت و تحقیق

 

ویزای تضمینی شینگن

 

 

 

دلایل اخذ ویزای تضمینی شینگن

 

بسته به دلایل شما برای بازدید از کشورهای عضو شنگن و تعداد بازدیدهای شما کنسولگری کشور دارای ویزای تضمینی شینگن می‌تواند برای شما یک ویزای ورودی ، ویزای دو طرفه ، یا یک ویزای چند طرفه صادر کند.اعتبار ویزای ورودی شما بستگی به تعداد روزهایی دارد که شما بیان کردید که در منطقه شنگن با فرم درخواست ویزا و تصمیم واقعی کنسولگری که به شما ویزای شنگن را صادر می‌کند بستگی دارد.اگر شما یک مسافر همیشگی هستید ممکن است درخواست ویزای اتحادیه اروپا برای مدت ۱۰ سال را داشته باشید اما باید به خاطر داشته باشید که شما نمی‌توانید در محدوده شینگن برای بیش از سه روز در یک دوره زمانی طولانی اقامت داشته باشید حتی اگر شما یک ویزای ورود به اروپا را به مدت ۱۰ سال معتبر نگه دارید.

 

 

هزینه ویزای تضمینی شینگن

هزینه ویزای تضمینی شنگن برای بزرگسالان برابر است ، با این حال بسته به سن متقاضی ، ملیت و برخی عوامل دیگر گروه‌ هایی وجود دارند که باید هزینه کمتری بپردازند. بررسی لیست هزینه‌های ویزای شینگن نشان‌دهنده مقوله‌ هایی است که از هزینه‌ های ویزای کاهش‌یافته یا معاف از پرداخت هزینه هستند. مراکز بسیار زیادی هستند که شما برای اخذ ویزای شینگن تضمینی میتوانید به پآن ها مراجعه کنید با این حال برخی از افراد سود جو هزینه های پایین تر و غیر متعارفی را اعلام میکنند که بتوانند کسب در امد کنند و در بسیاری از موارد ویزا را ارائه نمیدهند . شما باید به مراکزی مراجعه کنید که مجوز های لازم را داشته باشند .

برای اخذ ویزا باید چه کار کنیم

شما باید گذرنامه یا مدارک سفر دیگری که طی ۱۰ سال گذشته صادر شده‌ است را ارسال کنید. این باید حداقل ۲ صفحه خالی داشته باشد و حداقل سه ماه پس از تاریخی که قصد ترک منطقه شینگن را دارید، معتبر باشد. شما باید فرم درخواست ویزا تکمیل‌ شده را ارسال کرده و امضا کنید. هر فردی که با شما سفر می‌کند باید فرم ویزای خود را ارائه کند. فرم های افراد زیر ۱۸ سال باید توسط پدر یا مادر امضا شوند.اگر زیر ۱۸ سال دارید و بدون یکی از والدین یا سرپرست خود سفر می‌کنید، از آن‌ها بخواهید که فرم رضایت‌ نامه را امضا کنند.

ممکن است نگهبانان مرزی این فرم را هنگام ورود ببینند.عکسی که با درخواست شما ارسال می‌کنید باید الزاماتی را برای عکس‌های پاسپورت برآورده کند.زمانی که درخواست خود را ارسال می‌کنید اثر انگشت شما گرفته خواهد شد. این‌ها برای پنج سال معتبر باقی خواهند ماند. برخی از متقاضیان، مانند کودکان زیر ۱۲ سال، نیازی به ارائه اثر انگشت خود ندارند.

ویزای تضمینی شینگن

 

 

ویزای شینگن را از کجا درخواست کنیم 

اگر شما به طور قانونی مقیم ایران هستید می‌توانید درخواست ویزای تضمینی شینگن را از کارشناسان مجرب ما در مجموعه فراتر از زمین بکنید. اگر شما به طور قانونی   در ایران حضور دارید، باید توجیهی برای اقامت و اخذ ویزای شینگن ارائه دهید. ما به شما توصیه می‌کنیم قبل از ثبت و رزرو یک قرار ملاقات در آن پرونده با ما تماس بگیرید.پس از ثبت درخواست تان و رزرو قرار ملاقات آنلاین در وب سایت مجموعه فراتر از زمین در زمان تعیین‌شده، درخواست شما به سفارت مورد نظر در تهران ارسال شود. درخواست ویزا تنها در داخل ساختمان سفارت پذیرفته می‌شود و نه در هیچ مکان دیگری.

مدت زمان اقامت از طریق ویزای شینگن چقدر است ؟

تعداد روزهایی که اجازه اقامت در کشور های دارای ویزای شینگن را دارید بر روی اتیکت ویزا مشخص شده‌ است که در پاسپورت شما ضمیمه شده‌ است. این روزها را می‌توان در طول دوره زمانی که روی برچسب مشخص می‌شود، مورد استفاده قرار داد. این دوره اغلب طولانی‌تر از چند روز است که ممکن است به کشورهای شنگن سفر کنید. این به این دلیل است که شما این امکان را دارید که تاریخ سفر خود را تغییر دهید اگر اتفاقی پیش‌بینی‌ نشده رخ دهد.

چه کسی ویزا را صادر میکند ؟

در اغلب موارد، سفارت تصمیم می‌گیرد که آیا ویزا صادر کند یا خیر. اگر سفارت مطمئن نباشد که در یک برنامه چه موضعی اتخاذ خواهد شد، از صدور ویزا خودداری خواهد کرد. مقررات در قانون ویزای تضمینی شینگن اتحادیه اروپا مشخص می‌کند که آیا به شما ویزا داده شود یا خیر .ممکن است درخواست شما رد شود به عنوان مثال اگر قضات سفارت می‌گویند که بعید است پس از بازدید خود، منطقه شینگن را ترک کنید و یا هدف از بازدید تان به همان اندازه که در برنامه شما است مشخص نشده ، ممکن است ویزا برای شما صادر نکنند .

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  ویزای تضمینی کانادا

ویزای تضمینی شینگن

 

 

زمان اخذ ویزای تضمینی شینگن

زمان اجرای یک برنامه در سفارت متفاوت است ، اما معمولاً در عرض ۱۵ روز از زمانی که شما مدارکتان را به سفارت ارسال میکنید تصمیمات اتخاذ می‌شوند. این دوره ممکن است تا حداکثر ۳۰ روز تقویمی در موارد افرادی افزایش یابد، خصوصاً زمانی که موشکافی بیشتر مورد نیاز است. در موارد استثنایی ممکن است ۶۰ روز طول بکشد تا این تصمیم اتخاذ شود. جهت اخذ ویزای تضمینی شینگن اطمینان حاصل کنید که تمام مدارک مورد نیاز و پشتیبانی را در بازدید خود از سفارت ارسال کنید تا از تاخیرات غیر ضروری اجتناب کنید.لطفاً توجه داشته باشید که زمان انتظار می‌تواند برای رسیدن به قرار ملاقات طولانی باشد.

ما به شما توصیه می‌کنیم که در اوایل بهار و تابستان (آوریل تا جولای) یک زمان را رزرو کنید.روند مشاوره از اتباع ایران، عراق و افغانستان برای عبور از یک روند مشاوره قبل از مشاوره در طی ارزیابی درخواست ویزا لازم است. این مساله بررسی این است که آیا کشورهای عضو هیچ اعتراضی برای صدور روادید یکنواخت دارند یا خیر. این روند حدود ۷ تا ۹ روز طول می‌کشد تا نهایی شود.

دریافت ویزای تضمینی شینگن

برای دریافت ویزای تضمینی شینگن شما میتوانید با کارشناسان متخصص ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید . فراتر از زمین با دارا بودن چندین سال سابقه طولانی در این زمینه آمادگی این را دارند تا بتوانند در تمامی این زمینه ها مشاوره های لازم را به شما ارائه دهند و شما میتوانید با خیالی راحت روند اخذای ویزای شینگنتان ار به آن ها بسپارید .

نکات بعد از گرفتن ویزای شینگن

به محض اینکه ویزای کوتاه‌ مدت خود را دریافت می‌کنید، مطمئن شوید که تمام اطلاعات موجود در آن صحیح است. موارد مختلف مانند اینکه پاسپورت شما شماره گذرنامه دارد. این شماره همچنین روی برچسب ویزا نیز نشان داده می‌شود. دقت کنید که این اعداد یک‌سان باشند.شما درخواست ویزای خود را برای یک دوره یا دوره خاص درخواست کردید. بررسی کنید که بلیط هواپیما با تاریخ‌ های ورود و خروجی که روی برچسب ویزا مشخص شده‌ است مطابقت دارد.

بررسی کنید که تعداد ورودی‌هایی که برای (یک، دو یا چند گانه) درخواست کردید، با تعداد ورودی‌ های مشخص‌ شده روی اتیکت ویزای شما مطابقت دارد.دقت کنید که نام تان درست هجی می‌شود.این کار را خودتان انجام دهید تا از هرگونه مشکل یا هزینه‌ های اضافی ناشی از استفاده از ویزا اجتناب کنید. اگر فکر می‌کنید که اطلاعات درباره ویزا نادرست است، فوراً به سفارت بگویید تا هر گونه خطا را که می‌تواند اصلاح کند .

 

ویزای تضمینی شینگن

 

 

چگونه اطلاعات خود را بازیابی کنیم

در درخواست شما بنویسید که چه تصمیمی گرفته‌اید و چرا و چگونه می‌خواهید آن را تغییر دهید.

اگر مدارکی دارید که قبلاً ارسال نکردید، می‌توانید پرونده

تان را با آن‌ها ضمیمه کنید.درخواست شما باید به سفارت بعد از نوشتن از طریق پست

یا ایمیل ارسال شود، اما باید یک‌ بار ارسال شود، لطفاً  آن را

چندین بار و یا به طرق مختلف ارسال نکنید.

سفارت این درخواست را تایید خواهد کرد و مجدداً به این پرونده رسیدگی خواهد کرد.

اگر بیش از ۳ هفته از زمان تصمیم‌گیری مطلع شدید، درخواست استیناف رد خواهد شد؛

در این صورت شما باید درخواست ویزا جدیدی را ارسال کنید.برای

اطلاعات بیشتر لطفاً از درخواست‌ها بازدید کنیدا گر سفارت این تصمیم را تغییر دهد،

اگر اطلاعات جدیدی وارد شود و یا اگر سفارت تصمیم را غلط می‌داند،

تصمیم‌گیری می‌تواند تغییر کند.

در این صورت به شما اطلاع داده خواهد شد و ویزای ورودی در گذرنامه شما قرار خواهد گرفت.

سیاست ویزای شینگن چگونه است ؟

سیاست روادید در منطقه شنگن به وسیله اتحادیه اروپا تنظیم‌ شده و

به کشورهای عضو اتحادیه اروپا اعمال می‌شود. سیاست ویزا به اتباع کشورهای

خاص اجازه می‌دهد که از طریق هوا، زمین و یا دریا وارد منطقه شینگن شوند

بدون این که ویزا به مدت ۹۰ روز در طول ۱۸۰ روز بماند. اتباع کشورهای دیگر

نیز باید در هنگام ورود یا در هنگام ترانزیت، ویزا بگیرند.منطقه شینگن متشکل از ۲۲ کشور

عضو اتحادیه اروپا و چهار کشور غیر اتحادیه اروپا است که عضو

EFTA: ایسلند، لیختن اشتاین، نروژ و سوییس هستند.

بلغارستان، کرواسی، قبرس و رومانی، در حالی که اعضای اتحادیه اروپا هنوز بخشی از منطقه

شینگن نیستند، با این حال، یک سیاست ویزا دارند که بر پایه توافق‌نامه شنگن قرار دارد.

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  ویزای دانشجویی کانادا

ویزای تضمینی شینگن

 

 

قوانین ویزای شینگن

ایرلند و انگلستان سیاست‌های ویزای اتحادیه اروپا را انتخاب نکرده و

به جای آن سیاست‌های ویزای جداگانه خود را انجام می‌دهند، همانطور که برخی از

مناطق خارج از کشور عضو اتحادیه اروپا و کشورهای عضو شینگن دارند.

اتباع کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشورهای شینگن تنها معاف از ویزا نیستند

بلکه به طور قانونی حق ورود و اقامت در هر کشور دارای ویزای تضمینی شینگن را دارند.

حق آن‌ها در برابر آزادی حرکت در هر دو کشور می‌تواند محدود به

تعدادی از موقعیت‌ها باشد، همانگونه که توسط معاهدات اتحادیه اروپا اعمال شده‌ است.

ویزای اقامت کوتاه شینگن چیست ؟

این یک مجوز صادر شده توسط یکی از کشورهای عضو منطقه شینگن با

توجه به گذر از طریق یا اقامت در نظر گرفته‌ شده در قلمرو کشورهای عضو از

مدت نه روز (اقامت کوتاه) در هر دوره زمانی است.پردازش برنامه‌ های ویزا مبتنی بر مقررات قانون ویزا (ec) میباشد .

اطلاعات زیر نیز براساس این مقررات است.

شاید باری شما سوال باشد کدام کشورها ویزای شینگن دارند ؟

در حال حاضر در کشورهای اروپایی در منطقه شینگن کشورهای عضو اتحادیه اروپا وجود دارند.

این کشور ها چارچوب قانونی مشترکی دارند و هیچ بررسی مرزی بین آن‌ها وجود ندارد.

 

ویزای تضمینی شینگن

 

 

 

در طول بررسی مدارک چه اتفاقی می‌افتد ؟

سفارت درخواست شما را بررسی خواهد کرد و تصمیم خواهد گرفت که به شما ویزا بدهد یا خیر.

برای این منظور , مشخص خواهد شد که آیا درخواست

شما الزامات قانونی را برآورده می‌کند یا خیر. پردازش عموماً چند روز طول می‌کشد.

امیدواریم متوجه شوید که ما قادر به پاسخ به هیچ سوال در مورد

وضعیت برنامه شما در طول این دوره پردازش نیستیم. پس از آن,

پرسش فقط در صورتی می‌تواند پاسخ داده شود که متقاضی, نماینده قانونی و یا شخص دیگری مجاز به نویسندگی توسط متقاضی است.

 

 

ویزای تضمینی شینگن توریستی


کسانی که می خواهند ویزای توریستی شینگن را برای بازدید از کشورهای شینگن اروپا دریافت کنند ، پیشنهاد ما برای ویزای توریستی تضمینی در ویزای توریستی شینگن است که تضمین می کند متقاضیان حداکثر 90 روز در کشورهای خاص بمانند. دارندگان این ویزا می توانند یک بار ، دو بار و چندین بار برای مدت شش ماه وارد کشورهای شینگن شوند و هر بار تا 90 روز در کشورهای شینگن اقامت داشته باشند.

برای دریافت ویزای توریستی شینگن تضمینی ، ابتدا باید فرم درخواست ویزای توریستی شینگن را تکمیل کنید. فرم درخواست ویزای توریستی شینگن بصورت آنلاین و دستی پر می شود. پس از تکمیل فرم درخواست ویزای توریستی شینگن ، باید مدارک زیر را برای ویزای توریستی شینگن در سفارت کشور مقصد ارائه دهید: دعوت نامه معتبر معتبر


تاریخچه تاریخچه امنیت اجتماعی

ID شناسنامه ایرانی

بیمه بیمه سفر تا 30000 یورو

بلیط برگشت به کشور مقصد را رزرو کنید

رزرو هتل یک هتل با توجه به تاریخ بلیط هواپیما برگشت

گذرنامه معتبر گذرنامه باید حداقل 6 ماه پس از تاریخ عزیمت از منطقه شینگن معتبر باشد.

photos عکس سه رنگ: عکسها باید دارای پس زمینه سفید ، تمام رخ ، جدید و مطابق با عکس گذرنامه باشند.

برگ مالی با گردش مالی در 3 ماه گذشته (گردش مالی و صورتهای مالی باید به زبان انگلیسی چاپ شود ، همچنین مقدار فرصت مالی باید به یورو اعلام شود).

ارسال سند اصلی عنوان به سفارت (پس از مصاحبه با افسر ویزا ، سند اصلی به شما بازگردانده می شود)

سایر اسناد رسمی استخدام ، از جمله:

گواهی رسمی اشتغال به امضای مدیر اجرایی و ذکر سمت
حقوق ماهانه و مدت اشتغال
مدت زمان مرخصی و معرفی جانشین در محل کار

کلیه اسناد ذکر شده باید توسط دارالترجمه رسمی به انگلیسی ترجمه شوند.

ویزای شینگن تضمینی بدون مدارک , ویزای تضمینی شینگن با ریجکتی ,
ویزای شینگن تضمینی ایتالیا , ویزای شینگن فوری بدون ضمانت , ویزای شینگن تضمینی بدون پیش پرداخت , بهترین سفارت برای ویزای شینگن , سریع ترین راه اخذ ویزای شینگن , ویزای شینگن چیست ,

 

چه مدارکی لازم هست برای ویزای تضمینی شینگن ؟

اسنادی که نیاز دارید هنگام ورود به منطقه شنگن به شرح زیر باشند:گذرنامه معتبر. که حداقل سه ماه پس از تاریخی که قصد ترک آن را دارید,ویزای شینگن ادامه

چه مواردی شامل ویزای شینگن میشود؟


1- اهداف کسب‌وکار
2- دیدار دوستان و خانواده
3- گردشگری و تعطیلات
4- رویداده‌ای ورزشی
ادامه

مدت زمان اقامت از طریق ویزای شینگن چقدر است ؟

تعداد روزهایی که اجازه اقامت در کشور های دارای ویزای شینگن را دارید بر روی ادامه

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *