بهترین ویزای تضمینی اروپا

ویزای تضمینی اروپا را شما میتوانید از طریق مراجعه به مجموعه فراتر از زمین و دریافت مشاوره های لازم از کارشناسان ما اخذ نمایید . یکی از مسائلی که امروزه برای افراد بسیار مهم میباشد این است که بتوانند به کشور های اروپایی سفر کنند و هر کسی هم برای این سفر دلایل خودش را دارد به همین دلیل به دنبال ویزای تضمینی اروپا میروند تا بتوانند به قاره اروپا سفر کنند .

ویزای تضمینی اروپا

برای مطالعه بیشتر درباره ویزای تضمینی شینگن بر روی لینک سبز رنگ کلیک نمایید .

ویزای تضمینی اروپا

قبل از ویزای تضمینی اروپا  مردم برخی کشورها ملزم بودند که برای هر کشوری که مایل به بازدید از اروپا بودند ویزا های جداگانه‌ای داشته باشند. شبکه گسترده‌ای از پاسگاه‌های مرزی در سراسر قاره وجود داشت که ترافیک و تجارت را مختل کرده و باعث تاخیر و هزینه‌ های برای بازدید کنندگان شده بود .با توافقنامه شینگن پست‌ های مرزی بین کشورهای شرکت‌کننده بسته شده‌اند. ترافیک جاده‌ای دیگر بوجود نمی اید مسافران جاده‌ای ، ریلی و هوایی دیگر مدت زمان زیادی را صرف نمیکنند .

انواع ویزای تضمینی اروپا

زمانی که سفر  به اروپا به طور قابل‌توجهی  برای کشورهای غیر اروپایی دشوار بود مگر این که کشورهای مختلف توافقات بین کشورهای خاص مانند آنچه که معمولاً با آمریکا انجام می‌دادند داشته باشند. این روزها فرآیند سفر اروپا با معرفی آنچه که به عنوان ویزای تضمینی اروپا معروف است ساده‌تر میباشد . این تا حدی قابل‌ مقایسه با منطقه اتحادیه اروپا (EU) است اما از لحاظ فنی آن‌ها نهادهای جداگانه‌ ای هستند چون ایسلند و نروژ اعضای بخش شنگن میباشند با این حال اعضای اتحادیه اروپا یک استثنا دیگر برای منطقه شنگن وجود دارد که آن ها، انگلستان و ایرلند هستند .

ویژگی ویزای تضمینی اروپا

خوشبختانه با معرفی منطقه شینگن که شامل حدود ۲۵ کشور از جمله کشورهای بالتیکی است، امکان سفر به همه این ۲۵ کشور با یک ویزای انفرادی وجود دارد. ویزا برای مدت معینی، مانند هر گونه ویزا، معتبر است. به طور معمول با اولین درخواست شما، ویزا برای مقدار دقیق روزهایی که شما در تعطیلات هستید معتبر خواهد بود، این به طور طبیعی باید با رزرو هتل و پروازها ثابت شود، و معمولاً شما یک روز اضافی را در ویزای خود به شما خواهند داد، زیرا اگر مشکلی پیش بیاید.

با این حال، با برنامه‌های بعدی، مقامات تمایل دارند بسیار ملایم باشند و اعتبار ویزا شما را در هر جایی از ۶ ماه تمدید کنند. در حالی که شما احتمالاً برای ۶ ماه در اروپا خواهید بود، با این وجود، این نشانه‌ای است که اگر شما به قوانین ویزای تضمینی اروپا در اولین بار پایبند باشید، آن‌ها در برنامه‌ های بعدی به شما اعتماد می‌کنند.

ویزای تضمینی اروپا

مراحل اخذ ویزای تضمینی اروپا

روند گرفتن ویزای تضمینی اروپا مانند هر ویزای دیگر کاملاً یکسان است. باید ثابت کنید که بودجه لازم را دارید و برای هر دو هتل و بلیت رزرو کرده‌اید. کنسولگری مختلف به تشریفات اداری مختلف نیاز دارد و بنابراین باید چیزی باشد که شما با کنسولگری آن را روشن کنید. به کدام کنسولگری برای این کار درخواست می‌دهید، به خصوص اگر شما به بیش از یک کشور سفر می‌کنید، با این حال، این کار می‌تواند گیج‌ کننده باشد.

پروازی که از یک کشور غیر شنگن خارج شود و به یک کشور اروپایی بخواهد برود شما باید از طریق مهاجرت عبور کنید، که در آن گذرنامه و ویزای تضمینی اروپا به طور کامل بازرسی خواهند شد. هنگامی که شما از یک کشور شنگن به کشور شنگن دیگر سفر کردید، هیچ فرآیند مهاجرت وجود نخواهد داشت و بنابراین ویزای شنگن دوباره چک نمی‌شود. تنها در اولین کشور ورود و در نتیجه هر جا که شما قصد سفر به آن را دارید، این کر انجام میشود .

بازدید از کشور های اروپایی

اگر می‌خواهید به بیش از یک کشور در اروپا سفر کنید، باید درخواست خود را به سفارت یا کنسولگری کشور اروپایی که با هدف اصلی سفر همراه است ارسال کنید. اگر هدف اصلی سفر شما برای بیشتر از یک کشور است، برای مثال یک تعطیلات، درخواست ویزای تضمینی اروپا خود را به سفارت یا کنسولگری کشوری که قصد دارید در طولانی‌ترین مدت اقامت داشته باشید ارسال کنید.اگر قصد دارید زمان مساوی را در هر کشور اروپایی صرف کنید درخواست ویزای خود را به سفارت یا کنسولگری کشوری که می‌خواهید از آن بازدید کنید ارسال نمایید .

بهترین ویزای تضمینی اروپا

شهروندانی که به اروپا سفر می‌کنند مدت کوتاهی نیاز دارند تا معافیت ویزا (سیستم اطلاعات و مجوز سفر اروپا) را به کار گیرند. این معافیت ویزا جدید برای اروپا است که به اجرا در می‌آید. اروپا نیز همانند دیگر کشورها و مناطق جهان به تازگی تصمیم گرفته‌ است تا سطح امنیتی خود را برای جلوگیری از هر گونه مشکلات بیشتر با مهاجرت غیرقانونی و تروریسم بهبود بخشد.این بدان معنی است که تا پایان امسال تمام آمریکایی‌ هایی که سفر به یک کشور اروپایی در منطقه شنگن دارند به یک سفر دریایی نیاز دارند. منطقه شنگن یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا مانند فرانسه ، ایتالیا ، آلمان ، سوئد و اسپانیا و… است. این سفر به تمام کشورهای شنگن برای اقامت کوتاه در طول اعتبار خود اجازه می‌دهد.

ویزای تضمینی اروپا

نحوه دریافت ویزای تضمینی اروپا

هنگام درخواست ویزای تضمینی اروپا برای یک متقاضی یا متقاضیان باید اطمینان حاصل کنند که گذرنامه مورد استفاده برای چند ماه بعد از مدت اقامت هر فرد معتبر است. ممکن است که گذرنامه‌ های قدیمی به عنوان سند سفر معتبر پذیرفته نشود.متقاضیان دارای ملیت دوگانه و گذرنامه‌های متعدد باید اطمینان حاصل کنند که از همان گذرنامه برای تکمیل تقاضانامه تکمیل‌ شده استفاده می‌کنند به طوری که آن‌ها بعداً از آن‌ها برای سفر به منطقه شنگن استفاده خواهند کرد.هنگام درخواست برای معافیت ویزا برای اروپا لازم است یک نشانی پست الکترونیکی ایجاد شود که در آن یک کپی از نسخه‌ های مورد تایید دریافت شود.به عنوان یک گذرنامه تایید شده به صورت الکترونیکی با پاسپورت مسافر ارتباط دارد. چاپ کپی از معافیت ویزا اجباری نخواهد بود اگرچه به هر حال به مسافران توصیه می‌شود تا در صورت هر مشکلی با سیستم الکترونیکی یک کپی از آن‌ها به اروپا حمل کنند.

ویزای ETIAS چیست؟

ETIAS مخفف “اطلاعات مربوط به سفر اروپا و سیستم مجوز” است. اتحادیه اروپا این برنامه معافیت ویزا برای حفاظت و تقویت مرزهایش ایجاد کرده‌ است. هدف اصلی کاهش معافیت ویزا برای اروپا، شناسایی خطرات احتمالی یا خطرات مرتبط با بازدید کنندگان در سفر به هر یک از کشورهای منطقه اروپا است. برنامه معافیت ویزای ETIAS برای ورود به یک کشور عضو اتحادیه اروپا لازم خواهد بود. در سال ۲۰۲۱، همه بازدیدکنندگانی که در حال حاضر به ویزا نیاز ندارند، انتظار دارند که برای مجوز سفر ETIAS درخواست دهند.

اتحادیه اروپا به مسافران اجازه بازدید از کشورهای ETIAS را می‌دهد که ۲۶ کشور منطقه شینگن اعضای آن را تشکیل می‌دهند. کشورهایی که این منطقه خاص را تشکیل می‌دهند، فسخ مرزهای داخلی با کشورهای عضو دیگر را تایید می‌کنند.در حال حاضر ۶۰ کشوری وجود دارند که به درخواست ویزای ETIAS در هنگام بازدید از منطقه شینگن نیاز دارند. این احتمال وجود دارد که ETIAS در آینده در اختیار کشورهای بیشتری قرار گیرد.چشم‌پوشی از ویزای ETIAS برای مدت کوتاه‌مدت تا ۹۰ روز طراحی شده‌است. انتظار می‌رود که افرادی که برای گردشگری و سفر های تجاری زمانی که به یکی از کشورهای عضو شینگن سفر می‌کنند، یک ETIAS تایید شده داشته باشند.

چگونه ویزای اروپا را دریافت کنیم

اگر می‌خواهید از یک کشور اروپایی بازدید کنید باید برای ویزای تضمینی اروپا با سفارت یا کنسولگری آن کشور خاص درخواست دهید.اگر به دنبال بازدید از کشورهای عضو شینگن هستید باید برای ویزا با سفارت یا کنسولگری کشوری که مقصد اصلی شماست درخواست دهید .اگر قصد بازدید از چندین کشور شنگن را دارید اما مقصد اصلی ندارید باید برای ویزا با سفارت یا کنسولگری کشوری که به منطقه شینگن وارد خواهید شد درخواست کنید.در حال حاضر, کشورهای عضو اتحادیه اروپا بخشی از منطقه شنگن اروپایی هستند: اتریش ، بلژیک  ، جمهوری‌ چک ، دانمارک ، استونی ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، مجارستان ، لهستان ، اسلواکی ، نروژ ،سوئد و …  توجه کنید بریتانیا و ایرلند کشورهای شینگن نیستند.

ویزای تضمینی اروپا

قوانین کشور های عضو منطقه شینگن

هماهنگ‌ سازی تعهدات ویزا و قوانین برای بازدید کم‌تر از سه ماه از کنترل‌های مرزی داخلی در منطقه شینگن که به این معنی است که هیچ گونه چک گذرنامه در مرزهای داخلی وجود ندارد. از آنجا که هر یک از کشورهای عضو منطقه شینگن قوانین خود را دارد مبنی بر اینکه آیا مسافران باید اسناد مسافرتی و یا گذرنامه را در هر جا که ممکن است در فرودگاه‌ها و افرادی که از خارج از منطقه شینگن سفر می‌کنند داشته باشند. حتی اگر بریتانیا و ایرلند هر دو کشور عضو اتحادیه اروپا باشند تصمیم گرفته‌ اند از منطقه شینگن خارج شوند و ترجیح می‌دهند کنترل مرزی خود را حفظ کنند. به این معنی که اگر قصد سفر به هر کدام از این دو کشور را دارید باید تقاضای ویزای جداگانه به هر کدام از آن ها بدهید .

مزایای ویزای تضمینی اروپا

ویزای تضمینی اروپا برای هر کسی ایده‌آل است که به دنبال یک دسترسی قانونی با فرصت‌های سرمایه‌گذاری کامل در اروپا باشد. شما همچنین می‌توانید در منطقه شینگن سفر کنید چون کشورهای اروپایی بر روی یک سیاست مشترک ویزا عمل می‌کنند.حداقل نیاز اقامت بعد از اولین سال به ۱۷ روز افزایش می‌یابد. اروپا همچنین قاره ای امن و باثبات با رشد سریع اقتصاد است. این باعث می‌شود که آن یک مکان اولیه برای سرمایه‌گذاری به ویژه در صنعت  باشد.

تور اروپا با ویزای تضمینی

اولین مرحله دریافت ویزای تضمینی اروپا دریافت فرم تقاضای ویزا و تعیین وقت سفارت است

که از طریق مراجعه حضوری به دفتر کنسولی از کشور های

اروپایی در تهران انجام می‌شود.

متقاضی باید در تاریخی که به عنوان وقت ملاقات و

تحویل مدارک مشخص شده، در محل سفارت برای تحویل مدارک و

انجام مصاحبه حاضر شود.

تصمیم سفارت در مورد ویزا بستگی به

مجموعه‌ای از عوامل از جمله کامل بودن مدارک و مصاحبه حضوری متقاضی در سفارت دارد.

نکته قابل توجه اینکه امکان تعیین وقت از طریق تلفن وجود ندارد.

تکمیل این فرم در دو نسخه و ارائه آن در زمان مصاحبه به همراه سایر مدارک الزامی

است. در صورتی‌که خانوادگی سفر می‌کنید،

برای هر کدام از اعضاء باید فرم جداگانه‌ای پر کنید. فرم تقاضای ویزا در دو نسخه باید تکمیل شود.

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  ویزای دانشجویی کانادا

ویزای تضمینی اروپا

 

ویزای شینگن چیست ؟

این یک مجوز سفر برای بازدید از کشوری است که عضو اتحادیه اروپا (EU) است

؛ با آن ، شما می‌توانید آزادانه از مرزهای کشور های مختلف عبور کنید.

کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا هستند، اسپانیا، سوئد، دانمارک، فرانسه، آلمان، فنلاند،

یونان، ایسلند، ایتالیا، اتریش، بلژیک، لوکزامبورگ و نروژ هستند.

ویزای شینگن را می‌توانید برای سفر با هواپیما، ماشین، یا قطار مورد استفاده قرار دهید.

با این ویزای خاص، شما مجبور نیستید در نقاط بازرسی

متعدد کشورهای مختلف توقف کنید.

این به شما این امکان را می‌دهد که بدون دردسر از هر مرز عبور کنید.

زمانی که شما ذخیره می‌کنید می‌توانید برای

لذت و تفریح کامل تان استفاده کنید، یک روش جالب برای شروع تعطیلات تان.

هزینه ویزای تضمینی اروپا

هر کشور مجموعه‌ای از عوارض خود را دارد که باید پرداخت کنید.

این هزینه‌ها باید قبل از صدور ویزا پرداخت شوند. برای اطلاعات دقیق‌تر، بهتر است به

نزدیک‌ ترین کنسولگری یا سفارت مراجعه کنید و همچنین می‌توانید

به وب سایت سفارت بروید. در حال آماده‌سازی پیش از سفر احتمالی تان به شما در

جلوگیری از مشکلات آینده کمک خواهد کرد.مدارک زیادی وجود دارند

که شما باید آن‌ها را آماده کرده و به دفتر کنسولی برای درخواست ویزای تضمینی

اروپا ارسال کنید. مانند: گذرنامه با ۶ ماه اعتبار قبل از تاریخ سفر برنامه‌ریزی‌ شده،

اسناد مالی نیز باید برای کمک به سفارت جهت تامین بودجه سفر،

برنامه سفر، رزرو هتل با بیمه معتبر، بیمه پزشکی و بهداشتی و آخرین عکس برای ویزای شما ارائه شود.

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  ویزای تضمینی کانادا

 

ویزای تضمینی اروپا

 

 

علت سفر به اروپا

قاره اروپا امروزه دارای منابع گرشگری بسیار و همچنین امنیت بالا و رشد اقتصادی بسیاری میباشد

از همین رو بسیاری از افراد خواهان سفر به این قاره

سبز میباشند کشور های بزرگی از لحاظ صنعت و افتصاد در آن وجود دارند

که شما میتوانید به آن ها سفر کنید .

ویزای تضمینی اروپا به شما این کمک را

خواهد کرد که بتوانید به راحتی به قاره اروپا سفر کنید بدون اینکه استرسی

از بابت اقامت . رفت و امد داشته باشید .

شما میتوانید با کارشناسان مجرب

ما در مجموعه فراتر از زمین ت

م

ویزای توریستی اروپا و شرایط عمومی


قبل از پرداختن به موضوع ویزاهای توریستی اروپا ، لازم است شرایط عمومی این روش را توضیح دهیم. قاره سبز در اروپا با بیش از 10 میلیون و 180 هزار کیلومتر مربع و جمعیتی در حدود 750 میلیون نفر ، دومین قاره کوچک در جهان و در عین حال محبوب ترین و جهانگردان ترین قاره است. قاره اروپا به اروپای غربی و اروپای شرقی تقسیم شده است. حدود 52 کشور در این قاره وجود دارد که از این تعداد حدود 26 کشور عضو منطقه شینگن و اعضای توافق نامه شینگن هستند. زیبایی های منحصر به فرد کشورهای مختلف این قاره سالانه گردشگران زیادی را به خود جلب می کند.

همانطور که از آمار مشاهده می کنید ، قاره اروپا مکانی بسیار جذاب برای گردشگران است. با توجه به روند گردشگری در اتحادیه اروپا در سال 2019 ، پنج مورد از ده مقصد پر بازدید در جهان در اتحادیه اروپا است که در این میان فرانسه با 83 میلیون گردشگر در سال محبوب ترین مقصد جهانگردی در جهان است. سازمان گردشگری اروپا عامل اصلی توسعه اقتصادی و اجتماعی قاره است که مشاغل زیادی را در صنعت گردشگری فراهم می کند. فرهنگ شگفت انگیز ، طبیعت زیبا و غذاهای متنوع نیز دلایل بسیار مهمی برای گردشگران است. پس از فرانسه ، اسپانیا ، آلمان ، انگلیس ، ایتالیا ، اتریش ، پرتغال ، هلند ، سوئیس و یونان به ترتیب پر بازدیدترین مقصد و کشورها در قاره اروپا هستند.

آب و هوای چهار فصل این قاره و این واقعیت که با دریافت ویزای توریستی می توانید به کشورهای مختلف با آب و هوا و شخصیت متفاوت سفر کنید ، افراد بی شماری را برای ویزای شینگن تضمینی بدون سند جذب می کنید. اما سوال اصلی این است که کدام کشور می تواند راحت ترین کشور در حال حاضر برای ویزای شینگن باشد؟ شخصی که ویزای توریستی شینگن را دریافت کند ، می تواند به تمام کشورهای شینگن که حدود 26 کشور هستند سفر کند.


ویزای توریستی اروپا و مدارک لازم


برای دریافت ویزای توریستی اروپا ، مدارک خاصی لازم است که باید به درستی و با حساسیت زیاد جمع آوری و در سفارت کشور مورد نظر ارائه شود. در زیر لیستی از اسناد مورد نیاز برای هر نوع ویزای شینگن آورده شده است:

فرم درخواست ویزا را که کاملاً کامل و امضا شده ارائه دهید
دو عکس تهیه کنید که با توجه به شرایط عکس ویزا باید مربوط به سه ماه گذشته باشد
گذرنامه معتبری ارائه دهید که حداقل سه ماه بیشتر از تاریخی که قصد ترک منطقه شینگن را دارید باید معتبر باشد. عکس ویزای دریافت شده در آن (در صورت وجود) برای گذرنامه های قدیمی تر تهیه کنید
رزرو هتل و مسیرها را ارائه دهید. (این سند باید تاریخ ورود و خروج به کشور مقصد را نشان دهد. همچنین می توان از مشاوران آگاه در آژانس ها و موسسات حقوقی مشاوره گرفت. این افراد در خطوط هوایی می توانند بیشترین شرایط ویزا شما را مانند برنامه پرواز ، رزرو هتل ایمن و همچنین مشاوره رایگان از طریق ایمیل)
بیمه مسافرتی ارائه دهید. (این بیمه نامه باید مبلغی در حدود 30،000 یورو را برای تمام فوت ها و حوادث غیرمترقبه و هزینه های پزشکی نشان دهد.)
اسناد اقامت را ارائه دهید. سندی که نشان می دهد اقامت شما در کل مدت اقامت در شینگن چگونه خواهد بود. این سند می تواند توافق نامه اجاره ، یا رزرو هتل یا محل اقامت یا دعوت نامه میزبان خانه ای باشد که در آن اقامت خواهید کرد.
اثبات توانایی های مالی ارائه دهید و یک حساب بانکی چاپ کنید. اثبات اینکه در طول اقامت در شینگن پول کافی برای تأمین هزینه های زندگی خود دارید
ارسال نامه حمایت مالی – توسط شخص دیگری تأیید می شود که سفر شما به شینگن را تأیید می کند.
اثبات پرداخت هزینه ویزا که برای بزرگسالان 80 یورو و برای کودکان 6 تا 12 سال 45 یورو خواهد بود.

منبع :

https://bit.ly/356JsxS

 

مراحل اخذ ویزای تضمینی اروپا به چه صورت است ؟

برای دریافت این پاسخ میتوانید به مقاله مرالجه کنید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم در اختیارتون قرار گرفته بشود.

چگونه ویزای اروپا را دریافت کنیم ؟

با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا شما عزیزان را راهنمایی کنند

مراحل تور اروپا با ویزای تضمینی به چه صورت است ؟

در سایت کاملا توضیح داده شده است یا اینکه با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *