ویزای تضمینی آلمان

ویزای تضمینی آلمان این امکان را به شما میدهد که بتوانید به راحتی به این کشور سفر کنید امروزه بسیاری از افراد به دلایل مختلفی میخواهند به کشور آلمان سفر کنند اما به دلیل افزایش مهاجرت به این کشور دولتآلمان قوانینی را برای اخذ ویزا در نظر گرفته است اما شما با ویزای تضمینی آلمان نیاز نیست دیگر نگران مراحل دریافت ویزا باشید .

 

ویزای تضمینی آلمان

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویزای دانشجویی آلمان بر روی لینک سبز رنگ کلیک نمایید .

ویزای تضمینی آلمان

طبق تجربه ما اغلب مردم خواستار ویزای تضمینی آلمان هستند. چیزی که باید بدانید این است که یک ویزای آلمان همیشه توسط سفارت این کشور صادر می‌شود زمانی که مقصد اصلی شما هنگام سفر آلمان است.مهم است که شما از هزینه های اضافی دوری کنید ، زیرا اگر شما درخواست ویزای خود را در کنسولگری آلمان ارائه کنید اما متوجه شوید که مقصد اصلی شما اتریش است افسر ویزا هزینه را از شما در همان ابتدا دریافت خواهد کرد اما بعد از اینکه شما متوجه شدید مقصدتان اشتباه است هزینه را به شما برگشت نخواهد داد. وقتی این اتفاق می‌افتد باید قرار ملاقاتی با کنسولگری کشوری داشته باشید .

این ممکن است یک هفته یا بیشتر طول بکشد و ممکن است وقت کافی برای پردازش ویزا نداشته باشید. ما به شما توصیه می‌کنیم قبل از جمع‌آوری تمام اطلاعات مورد نیاز درباره ویزای تضمینی آلمان اقدام نکنید.

 

واحد پولی آلمان چیست ؟

یکی از اولین چیزهایی که باید در هنگام برنامه‌ریزی سفر خود به آلمان و بعد از اخذ ویزای تضمینی آلمان انجام دهید این است که پول ملی خودتان را به یورو تبدیل کنید. برای انجام این کار می‌توانید به بانک محلی خود مراجعه کنید و یا آن را در فرودگاه ورودی در آلمان در یک میز تبدیل ارز به دست آورید. اگر پول رایج ملی شما کم‌تر از یورو  باشد تعجب نکنید. در سال‌های اخیر، یورو بسیار خوب عمل کرده‌ است.

راه دیگر برای رسیدن به یورو در آلمان استفاده از کارت ATM است. شما می‌توانید یک دستگاه ATM را در هر بانک پیدا کنید. اغلب کارت‌های ATM خارجی را می‌پذیرند اما نه همه آن‌ها. اگر کارت عابر شما رد می‌شود، احتمالاً یک کارت “کارت نه در شبکه” را بر روی صفحه نمایش خواهید داشت. شما می‌توانید یک شارژ ATM خارجی را از ۲ تا ۴ دلار، بسته به provider کارت، در هر تراکنش انتظار داشته باشید.

 

اخذ ویزای تضمینی آلمان

اخذ ویزای تضمینی آلمان همیشه بدون استرس نبوده است ، مهم نیست که هدف سفر شما چیست. به دلیل توافق شنگن شهروندان کشورهای عضو شینگن می‌توانند بدون روادید سفر کنند. از طرف دیگر اتباع کشورهای غیر شنگن مجاز به ورود به کل منطقه با یک سند متحد شناخته‌ شده به نام ویزای شینگن هستند.هدف اصلی شینگن لغو کنترل مرزی بین کشورهای عضو است که امکان دسترسی آزاد و برابر شهروندان هر یک از کشورهای زیر را فراهم می‌کند.

با وجود این همیشه استثنائاتی وجود دارد. بسته به ملیت شما ممکن است برای اخذ ویزای تضمینی آلمان برای ورود به منطقه شینگن و در عین حال آلمان مورد نیاز نباشد. ویزای شینگن کوتاه‌مدت به دارندگان آن اجازه ورود و اقامت در آلمان را می‌دهد. اما در این مدت حق شرکت در فعالیت‌های پرداختی را ندارید.در اینجا خواهید فهمید که آیا شما به ویزا نیاز دارید تا وارد آلمان شوید ؟ و اگر بله ، چطور باید درخواست کنید و به دست آورید.

 

ویزای تضمینی آلمان

 

آیا به یک ویزای آلمان نیاز دارم؟

این اولین سوالی است که برای شما قبل از دریافت ویزای تضمینی آلمان بوجود می آید. در حال حاضر شهروندان کشورهای در حال توسعه می‌توانند بدون استفاده از ویزای مهاجرت به آلمان برای مقاصد گردشگری ، بازدید و کسب و کارهای تجاری برای دوره‌ های کوتاه‌ تر از چند روز در یک دوره سه‌ روزه وارد روادید آلمان شوند.اگر شما  از  کشوری هستید که چارچوب بدون ویزا با اتحادیه اروپا ایجاد کرده‌ است پس باید اول ویزا بگیرید تا اجازه ورود به آلمان را داشته باشید.

از طرف دیگر حتی اگر شما یک دارنده گذرنامه از هر یک از این کشورها هستید اما هدف شما جز گردشگری یا تجارت است و شما باید بیش از سه روز در یک دوره سه‌ ماهه در آلمان بمانید پس باید ویزا بگیرید.

 

ویزای تضمینی آلمان گردشگری

ویزای تضمینی آلمان گردشگری که شامل مدارک سفر و رزرو سفر و یا مدارک دیگر است که حمل و نقل مورد نظر را نشان می‌دهند، و همچنین شواهدی از آنچه که شما قصد دارید در آلمان در طول مدت اقامت برنامه‌ ریزی‌شده امور گردشگری را انجام دهید . ویزای گردشگری مدرکی است که ثابت می‌کند شما مقدار پول برای تامین مالی خود در طی اقامت برنامه‌ ریزی‌شده خود در آلمان را دارید.

این می‌تواند یک بیانیه بانک اخیر باشد که نشان می‌دهد شما سرمایه کافی برای خرج کردن حداقل ۴۵ دلار در هر روز در آلمان را نشان می‌دهد. اگر مدرک تامین مالی شما امکان پذیر نباشد، متقاضی می‌تواند یک اعلام رسمی از شخص ثالث را ارائه دهد که مایل به تامین مالی سفر خود و ماندن در آلمان همراه با مدرک مالی آن‌ ها است.

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  ویزای تضمینی کانادا

مدارک ویزای تضمینی آلمان

بسته به نوع ویزای تضمینی آلمان و در برخی موارد کشور محل اقامت و ملیت شما، الزاماتی برای ویزای آلمان نیز وجود دارد که شما باید آن را طبق نیاز سفارت و یا کنسولگری که در کشور خود درخواست می‌دهید، ارسال کنید.فرآیند درخواست ویزای تضمینی آلمان  شامل یک سری وقایع بین خودتان و سفارت تعیین‌شده در این مورد که سفارت آلمان در کشور خودتان است. بین ارایه اسناد مناسب و دریافت پاسخ، این یک راهنمای گام‌ به‌ گام برای فرآیند درخواست ویزای آلمان است.از سفارت برای یک چک لیست از اسناد مورد نیاز برای نوع ویزای خود درخواست کنید.

این فرم درخواست را با اطلاعات صحیح انجام دهید و مدارک مورد نیاز برای ویزای خود را به دست آورید.مصاحبه با سفارت آلمان در محل اقامت تان. زودترین زمانی که می‌توانید قرار ملاقات را برنامه‌ریزی کنید، سه ماه قبل از سفر شما است. هزینه ویزا را بپردازید و قبض را به منظور نشان دادن آن بعداً به افسر کنسولی در طول مصاحبه ارائه دهید.

 

ویزای تضمینی آلمان

 

نحوه دریافت ویزای تضمینی آلمان

زمان خود را در سفارت برای ملاقات با تمام مدارک مورد نیاز خود با ترتیب داده‌ شده هماهنگ کنید . جلسه در حدود ده دقیقه طول خواهد کشید که طی آن افسر کنسولی به مدارک شما نگاه خواهد کرد و چند سوال در مورد سابقه و هدف سفر شما به آلمان از شما خواهد کرد.  ویزای آلمان و اروپا به طور کلی بسیار ارزان‌ تر از ویزای آمریکا، کانادا، و حتی هند است. علاوه بر این، با یک ویزای واحد می‌توانید بیشتر قسمت‌های قدیمی قاره را کشف کنید.به طور کلی، هزینه ویزای کوتاه‌ مدت آلمان ۶۰ یورو است در حالی که ویزای اقامت طولانی‌مدت ۷۵ یورو است. با این حال، شما باید آن را بررسی کنید چون برای چند دسته از متقاضیان یک معافیت از هزینه وجود دارد.

 

ویزای تحصیلی آلمان

زمانی که درخواست ویزای دانشجویی در آلمان را درخواست کنید میتوانید

اقامت طولانی تری در این کشور داشته باشید. تعداد افراد خارجی که آلمان را

برای تحصیل در خارج از کشور خودشان انتخاب می‌کنند هر ساله در حال افزایش است.

بیشتر دانشجویان بین‌المللی احتمالاً قبل از اینکه بتوانند به آلمان

بیایند به یک کنسولگری آلمان در کشور خود نیاز خواهند داشت.

بسته به کشوری که از آن آمده اید ممکن است نیاز به ویزا برای مطالعه در آلمان معاف

شوید اما هنوز هم‌ نیاز به مجوز اقامت برای مطالعات بیشتر از سه روز است زمانی که به آلمان خواهید رسید.

 

نحوه مهاجرت به آلمان

نزدیک‌ترین سفارت یا کنسولگری آلمان را پیدا کنید.

شما می‌توانید از گوگل برای جستجوی یک سفارت یا کنسولگری در نزدیکی خود در کشورتان (یا یک

کشور دیگر نزدیک به شما) برای کسب اطلاعات بیشتر درباره الزامات و تنظیم یک قرار ویزا استفاده کنید.

همه ماموریت‌های رسمی آلمان در کشورهای

دیگر یک وب سایت رسمی به همراه آدرس فیزیکی و اطلاعات تماس آن‌ها دارند.

الزامات و رویه‌ها را بررسی کنید. زمانی که وب سایت سفارت آلمان را

پیدا کردید باید به بخش ویزای دانشجویی مراجعه کنید تا تمام نیازمندی‌های خاص کشور و

روندهای تعیین قرار ویزا را بررسی کنید. دقت کنید که قبل از

راه‌اندازی یک قرار ویزا تمام اطلاعات ارائه‌شده (به خصوص اسنادی که باید داشته باشید) را بررسی کنید.

 

ویزای تضمینی آلمان

 

قوانین ویزای تضمینی آلمان

الزامات ویزای تضمینی آلمان  دستورالعمل‌های متفاوتی دارد .

بسته به هدف سفر شما به آلمان، انواع مختلفی از ویزا وجود دارد که به این مناسبت

اعمال می‌شوند.چه در حال برنامه‌ریزی برای بازدید، مطالعه، کسب‌ و کار و

یا اقامت در آلمان برای همیشه هستید، باید برای ویزای مختلف آلمان

درخواست بدهید.

از سال ۱۹۹۵، زمانی که آلمان به عنوان عضو اتحادیه اروپا شناخته شد،

شما می‌توانید درخواست ویزای شینگن آلمان را بکنید.

 

مدت زمان اعتبار پاسپورت

حداقل شش ماه اعتبار باید پاسپورت شما داشته باشد.

تاریخ انقضا گذرنامه خود را به دقت چک کنید قبل از سفر به اروپا  به ویژه پاسپورت کودکان که پنج

سال معتبر است نه چند سال مانند آن‌هایی که برای شهروندان مسن و قدیمی صادر شده‌اند.

هنگام سفر به کشوری دیگر در منطقه شینگن پاسپورت

خود را حمل کنید. حتی اگر در آن زمان کنترل مرزی وجود نداشته باشد

مقامات ممکن است بدون توجه به کنترل‌های مرزی بازگردند.شما می‌توانید الزامات

اعتبار پاسپورت برای کشور مقصد خود را همراه با اطلاعات مهم دیگر در صفحات کشور خود پیدا کنید.

اگر پاسپورت شما الزامات شینگن را برآورده نکند

ممکن است به سفر خود نتوانید ادامه دهید .

 

ویزای تضمینی آلمان

 

چه کسانی میتوانند ویزای آلمان دریافت کنند ؟

شهروندان از اتحادیه اروپا  نیازی به ویزا برای سفر به آلمان ندارند.

آن‌هایی که از کشورهای دیگر می‌آیند ممکن است نیاز به اخذ ویزا برای کار, جستجوی

کار یا تحصیل در آلمان داشته باشند.

کسانی که به مدت کم‌تر از سه ماه (نه برای کار یا مطالعه) بازدید می‌کنند ممکن است به یک ویزای توریستی نیاز

داشته باشند هر چند که آلمان یک توافقنامه بدون ویزا با دو کشور دارد.

برای کسانی که در آلمان اقامت دارند بیش از سه ماه است که شامل ویزای

دانشجویی, ویزای جستجوگر و ویزا می‌شود.آن‌هایی که ملزم به داشتن ویزا

برای کار یا تحصیل در آلمان نیستند باید به خاطر داشته باشند که برای

اقامت بیش از سه ماه به آن دو مورد نیاز دارند .

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :  ویزای تضمینی اروپا

در مورد ویزای شینگن آلمان به نکات زیر توجه ویژه داشته باشید:

1. ویزای توریستی آلمان بدون سابقه سفر امکان پذیر است ، اما تضمین ویزا دروغ بزرگی است. ویزای آلمان 100٪ تضمینی وجود ندارد. هیچ شخص یا شرکتی با سفارت آلمان آشنا نیست. تفاوتی بین بررسی مدارک داوطلبان وجود ندارد. هیچ دعوتنامه ای ویزای آلمان را تضمین نمی کند. ویزای فوری یا VIP آلمان وجود ندارد. سفارت آماری از تعداد درخواستهای ویزا پذیرفته یا رد شده منتشر نمی کند. تعداد درخواستهای ویزا پذیرفته یا رد شده هرگز اعلام نشده است. ارائه مدارک جعلی به سفارت آلمان عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

2. یکی از مواردی که می تواند شانس شما برای ویزای آلمان را تحت تأثیر قرار دهد ، داشتن دعوت نامه معتبر از آلمان است. اکنون این دعوت نامه می تواند از طرف یک دوست یا شرکت یا بستگان شما باشد. اگر به دعوت نامه دسترسی ندارید ، لطفاً دعوت نامه را خریداری نکنید! متأسفانه بسیاری ادعا می کنند که از دعوت نامه در پرونده شما استفاده شده است و ما دعوت نامه را به همراه سایر مدارک به سفارت ارسال کرده ایم! و شما نمی توانید دعوت را ببینید زیرا منبع دعوت فاش شده است! یا از دعوت نامه های نامعتبر یا دعوت نامه های جعلی برای درخواست ویزا استفاده می کنند ، که در بعضی موارد همان دعوت نامه های نامعتبر به دلیل امتناع است.

3. داشتن دعوتنامه معتبر ، شانس اخذ ویزای آلمان را افزایش می دهد. اما مراقب باشید ، این فقط یک دعوت نامه معتبر است ، که یا از طرف نزدیکان و دوستان درجه یک شماست ، یا توسط یک شریک محترم ثبت شده در آلمان ارسال می شود.

4. به آژانس مسافرتی یا شرکتی که فقط یک شعبه در آلمان دارد و شما را به عنوان جهانگرد به آلمان معرفی می کند و برای دعوت نامه هزینه ای می گیرد! اصلاً اعتماد نکنید.

5. وجود دعوت نامه به نمایشگاه ها و کنفرانس ها و سمینارها نیز می تواند دلیل سفر شما را ثابت کند ، اما نمی تواند کارمند را در بازگشت خود قانع کند.

6. در بسیاری از موارد ، واسطه های ویزا این را بیان می کنند. در پایان روز ، حقوق یا حق الزحمه پروکسی را پرداخت کنید! این نشان می دهد که شرکت یا شخص با ارائه اسناد جعلی شانس خود را در دریافت ویزا امتحان می کند. در صورت تأیید درخواست ویزا حقوق دریافت می کند و اگر درخواست ویزا رد شود و شما رد شوید مشکلی برای نفر بعدی نیست … !!!

You- یا باید برای ویزا اقدام کنید ، یا خودتان به آلمان مهاجرت کنید ، یا اینکه یک وکیل آلمانی یا یک مشاور رسمی مهاجرت این کار را برای شما انجام دهد ، در غیر این صورت فعالیت آژانس های نمایندگی از طرف شما از نظر آلمان است. . این کاملا غیرقانونی است و می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد.

8- لطفا توجه داشته باشید که سفارت به هیچ شخص ، م institutionسسه ، آژانس یا شرکتی هیچ امتیازی نمی دهد و متقاضی می تواند برای ویزا اقدام کند و نیازی به انتخاب کارگزار از سفارت نیست. اما می توانید از تجربه دلالان معتبر استفاده کنید. این را می توان با این واقعیت نشان داد که شخص می تواند شخصاً از حقوق خود دفاع کند تا حقوق خود را در دادسرا بدست آورد ، در عین حال می تواند یک وکیل باتجربه را برای دفاع از حقوق خود انتخاب کند. اما دادگاه شخص را مجبور به انتخاب وکیل و وکیل نمی کند.

مدارک لازم برای ویزای آلمان با دعوتنامه , ویزای آلمان بدون دعوتنامه , هزینه ویزای آلمان با دعوتنامه , ویزای آلمان بدون ضمانت , قیمت ویزای توریستی آلمان , هزینه ویزای آلمان چقدر است

 

هزینه ویزای آلمان چقدر است ؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

چه کسانی میتوانند ویزای آلمان را دریافت کنند ؟

در سایت کاملا توضیح داده شده میتوانید به سایت مراجعه کنید

نحوه دریافت ویزای تضمینی آلمان به چه صورت میباشد؟

میتوانید به سایت مراجعه یا از طریق تماس با کارشناسان ما اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *